Shitet Villa ne Boge(Rugove)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Pejë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje Villen ne Boge (Rugove) Afer Relax Rugova.

Villa ka siperfaqe prej 110m2 dhe 3.8ari truall.

Qmimi eshte 70000euro i diskutueshem

Villa posedon:
Sallon me Kuzhine
3 Dhoma te Gjumit
Banjo
2 Terasa dhe nje podrum.

Mund te kontaktoni ne nr +38649394111
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim