Shtepiza 40m2

Shitet nga: Mergim 14 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepiza eshte 5m-4m
Ne krahun e majt ka nje dritare dmth nga hymja ne te majt dhe perball nje tjetre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim