Vikendic (stan) ne drelaj te rogoves

Shitet nga: Istref 07 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vikendica posedon dy dhoma nje banjo
Ujin e ka ta instaluar edhe rrymen komplet ne gjentje perfekte.
Ka dhe obarr 3 ari. Esht 600 metra larg rruges kryesore.
Kontakt ne viber:+37744182684 / +38649182684.
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim