shitet Kamshtepiza

Shitet nga: niti 19 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Pejë
shes kamshtepizen me hapsir 6-4. Kamshtepiza eshte e punuar nga druri i pishes eshte mjaft komode dhe praktike. Komshtepiza posedon nje dhom mjaft te madhe nje taras te vogel dhe nje banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim