Biznesi

Shitet nga: faruki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes biznesin market 700m2 i cili eshte duke punuar dhe eshte mjaft modern dhe ne qender te qytetit ne,(Gjakove) si dhe vendi eshte i rrethuar me shum banesa si dhe shkollat e mesme per rreth per me shum info mund te kont ne tel 049 129 127oseviber+386 49 129 127 ( ka je qera shum simbolike pasi eshte prone shoqerore)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim