Agj.ZOGU ofron banesa,shtepi,lokale me qera-shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 13 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni "ZOGU" leshon banesa,shtepi,lokale te reja me qira ne loakcionet e ndryshme te Prishtines.Gjithashtu ofron mundsin e bashkpunimit per shitjen e shtepive ,trojeve dhe banesave tuaja.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

Per informata na kontaktoni ne faqen e fb: https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE.. ose ne numrat tane te telefonit :

044/888-801 (viber)

049/888-801

038/244-419

agzogu@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim