BIZNES PROFITABIL Radiostacion aparatura kom

Shitet nga: Radiostacion 11 Maj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes / ndërroj komplet impiantet e radiostacionit ( që në të vërtetë janë dy radiostacione ):
- Transmetuesi 1000W dhe transmetuesi i studios 20W,
- Antenë dipol,
- Studio me tavolinë operimi - komplete,
- Antenë e veçantë për internet 1.4,
- Radiostacion i veçantë për transmetim live nga terreni,
- Antenë satelitore me risiver të veçantë,
- Aparat për stabilizimin të furnizimit me energji elektrike,
- etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim