Banaku (shanku)

Shitet nga: Astrit 26 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet banaku (shanku) 2.60 osht i gjat 1,65 osht i gjon nga jasht shanku esht ne form E,L po ashtu dhe frygoriferi shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim