Barnatore

Shitet nga: RB 07 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qira ose bëj likuidimin e barnatores


Njoftoj të interesuarit se për arsye të angazhimeve të tjera, po e mbylli barnatoren e cila ndodhet në lokalin tim, te parku i qytetit përballë përmendores Isa Kastrati në Prishtinë.
Varesisht nga interesimi ofroj mundesi për marrëveshje të ndryshme me kushte të leverdishme si:
 ofroj vazhdimin e biznesit me të gjithë inventarin e gatshëm, sistemin kompjuterik, kamerat e sigurisë, arke fiskale etj. në të njejtin lokal.
 ofroj me çmim të volitshëm të gjithë stokun e barnave, mallrat nga kozmetika, inventarin dhe pajisjet përcjellëse
Të interesuarit mund të vijnë në lokal ne çdo kohë gjatë ditës!
Për informata shtesë mund të lajmëroheni edhe në numrin e telefonit 044 377 450 ose 049 545 327...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim