Biznes Prodhimi

Shitet nga: eri 24 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR   200 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Biznes prodhimi,i vetmi ne llojin e tij ne Shqipëri, Kosove,Maqedoni dhe ne mbare rajonin. Për me shume informacion jeni te lutur te kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim