Biznes te Qendra Prishtine me Inventar

Shitet nga: totti 20 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznes I gatshem me gjitha paisjet ne vend shum qarkullus me klientel te mir dhe me qarkullim te mir shitet me qmimi shumm shum te volitshem me nje qira mujore shum te volitshem presim njerz serioz dhe zanatli te na lajmrohen

Qıra eshte shum lirë per muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim