Biznesi MobiTel service GALANT

Shitet nga: Galant 04 Maj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi i perpunuar, veprimtari 10 vjecare te servisimit dekodimit dhe shitjes te telefonave. Posedon te gjithe inventarin si dhe shum paisje per servisim te telefonave mobil. Qiraja eshte e paguar deri ne fund te shtatorit 2015

Lokali gjindet perball me Hotel Bacin ne Prishtine.


Per me teper info kontaktoni ne nr e telefonit:

044 561 121 ,

045 436 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim