Biznesi ne qender te Prishtines!!

Shitet nga: Dukagjin 18 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi "Fast Food" ne qender te Prishtines (te lokalet e llesnes perball FSHMN's),lokali është ne funksion te plote dhe ,te interesuarit mund te kontaktojn ne nr tel 049-335-185. Dhe 044-923-101,ose te vijn direkt ne lokal ,me respekt Dukagjini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim