Biznesin,exportues

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Npt.Shkambi 07 Maj 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pershendetje!

Ofroj per shitje biznesin qe ka qene aktiv qe nga fillimi i 2009 e deri ne Korrik 2014.Aktiviteti i biznesit tone eshte mbledhja dhe eksporti i katalizatoreve te perdorur te automjeteve.Qarkullimi vjetor mesatar eshte rreth 300.000 euro.Biznesi eshte ne fazen e profitit dmth.ekzistojne furnitoret me material qe jane vendas dhe ekzistojne bleresit jashte Kosoves ose importuesit.Biznesi ju ofron gjendjen transparente dmth.blerjet ,shitjet,tatimet, prane ATK si dhe bankes qe nga fillimi.Bleresi mund te llogarit ne rimbursim ose kthim te TVSH qe ATK i ka borgj biznesit ne shumen rreth.6000 euro.

Jam ne dispozicionin tuaj per me shume detale!
Ju mirepres,
Edmond Kaja
Npt.Shkambi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim