Biznesin ose paisjet e Fitnesit

Shitet nga: Equilibrium 22 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR   18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten Paisjet e Fitnesit

Përbehet nga:

-Suna
-Sauna em Avull
-Ice Room
-Dhoma e Kryposur
-Fitnesi me Paisje
-Zhveshtoret me Tusha
-Lokali ne Total i ka 200m2
-Enterier Modern
-Eshte ne Funksion momentalisht
-Gjendet ne Lagjen Arberia 3 te Dumnica Group

Paisjet e Fitnesi per Shitje:

-3 Traka x
-4 Bicikleta Ketler
-Peshat nga 1.25 kg deri 40 Kg
-Makina per Gjoks
-Paisjet per Biceps dhe Triceps
-Paisjet per Kembe
-Paisjet per Shpine dhe Trapez
-Sauna
-Ice Room

Kontakto ne Viber +377 45 50 50 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim