Export i mundshem per Ceki dhe investime nga Cek..

Shitet nga: Halit 02 Maj 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Oda Ekonomike Ceko - Kosovare ju fton per bashkepunim.
Mundesi te shumta bashkepunimi:
- Export te mallerave te Kosoves ne Ceki dhe anasjelltas,
- Partneritet ne investime
- Ceket te interesuar per investime kapitale ne energjetike, minerale, teknologji informative, etj.
- Investime ne projekte ideore zhvillimore qe kerkojne bashkeinvestues.
- Projekte prodhuese, qe kerkojne investime per zgjerim te kapaciteteve
- Mundesi te tjera.

Per cdo shfaqje te interesit, mund te paraqiteni ne:
Tel: 044/049 132 879;
E-mail: halit.bislimi@ckopk.cz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim