FILLONI BIZNES ME INVESTIM MINIMAL Hani MiniPani..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Hani MiniPani 11 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
“Hani MiniPani” shpk,është franshizer general për Kosovë I franshizës së mirënjohur MINIPANI (ish-FORNETTI).
Përmes Franshizës tone ne u mundësojmë hapjen e pikave tuaja shitëse të produkteve tona.
Ne u furnizojmë me paisjet e domosdoshme teknike (furra,paisje përcjellëse) pa asnjë kompensim,përderisa jeni në kontratë me ne.E juaja është ta keni lokacionin,frizat,fuçinë punëtore dhe të keni biznes aktiv.
Çmimet tona furnizuese dhe çmimet tuaja shitëse kanë diferencë prej afërsisht 40% neto.
Ne u furnizojmë me produktet tona në formën e ngrirë,e juaja është pjekja dhe shitja (shërbimi).

Aktualisht jemi te interesuar qe te hapim pika shitese ne Prizren,Vermice dhe aty ku ka frekuentim te njerezve,turisteve,eksursionisteve,...

Jemi te interesuar qe te hapim pikat shitese neper qendrat e qyteteve ne Ks,po ashtu edhe ne pika te frekuentuara te njerezve,neper qendra tregtare etj..
E pershtateshme per vendet ku pushojne autobuset e vijave Ulqin,Durres etj..Po ashtu edhe per Merdare.
E pershtateshme edhe per furra te bukes,kafiteri ,restorane,shop-in-shop etj.

FILLONI BIZNES ME INVESTIM MINIMAL-FITIM I GARANTUAR
Mund te na kontaktoni qdo dite nga ora 10 deri 20.
Vetem ne telefon,MOS SHKRUAJ EMAIL SE NUK E KONTROLLOJME INBOXIN!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim