Frigoriferin e pijeve dhe aparatin e kafes

Shitet nga: faik 18 Sht 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shese frigoriferin e pijeve ramin e skares per qebabtore dhe aparatin e kafes me mulii per espreso kafe te gjitha bashke cmimi 600 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim