Furnizim me Qeramika

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PRIMER.ei 24 Maj 04:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Të nderuar, ne në PRIMER.ei, kemi nderin si pjese e grupit me aktivitete ne Shqipëri, Maqedoni dhe tani edhe në Kosovë të ju njoftojmë me aktivitetet tona:


Ne Ofrojmë:

Furnizim me Qeramika (Pllaka) kualitative nga BE'ja;

Shtrimimin e qeramikave (pllakave) në objekte banesore; kolektive, qendra biznesi, etj.

Ndërmjetësime pronësore, konsultative, financiare, në ndërtimin e objekteve banesore; kolektive, qendravr të biznesit, etj.

Shitë-blerjen e patundshmëriveKontakti:
primer.ei@msn.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim