Jap me qera biznes te gatshem

Shitet nga: Restaurant Pizza Park 10 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 185 496 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap me qera biznesin e gatshem ,restaurant-pizzeri e cila gjendet ne Ulpiane ne rrugen krysore .Restauranti posedon te gjitha pajisjet e nevojshme ka vetur dhe skuter per deliver si dhe personeli eshte i kompletuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim