Karrika

Shitet nga: Bujar 02 Sht 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes karrike te metalit per lokale caffe
20 karrika dhe
4 komplete me sapare te lkures
1 furr e picac etjj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim