Kerkoj puntore

Shitet nga: skender 11 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj puntore per tu kujdesur per nje te moshuar(femer) dhe pune shtepiake gjate ditve te punes. Per detajet do te diskutojme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim