Leshohet lokali me qera

Shitet nga: Mersime Ademi 18 Sht 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera lokal 100m2 plus magazin 4m me 3m dhe hapsira per frigorifera dhe friza.
Marketi gjendet ne Prishtine ne Tregun e Gjelbert afer televizionit RTK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim