Lokal me qira afer "Fakultetit Teknik"

Shitet nga: Asllan 16 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lokal me qira afer "Fakultetit Teknik" Rruga Agim Ramadani
Lokali "West". Qmimi sipas marrveshjes

Kontakti: 045402538 dhe 044610148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim