Lokal ne Prishtine

Shitet nga: fati 24 Mar 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet tek posta e madhe në Prishtinë është mjaft profitabil,ka nje stil modern dhe ka klientet e vet që një kohë të gjatë është duke punuar dhe vazhdon të punoj,Më shum fotot flasin vet,çmimi është i arsyshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim