Lokal

Shitet nga: Mirvete 22 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes ose leshoj me qira lokalin i cili gjindet ne stadion te Prishtines ne anen lindore per ball (Kryqit te Kuq dhe restorantit Sabaj)dhe kapun me lokalin (si n`bahche).
Lokali eshte duke punu si caffe bar dhe eshte e pershtatshme per shum veprimtari.lokali eshte mjaft i madh mund te shfryzohet mir.
Lokali thirre facebook.caffe
per me shum infto..
tel.044-627-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim