Lokali gjindet te Posta e Madhe ne Prishtinë

Shitet nga: Fatti 30 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lokali gjindet te Posta e Madhe ne Prishtinë,
Eshte mjaft profitabil, ka punuar qe shum vite dhe vazhdon ende te punoj.
Ka nje stil modern ka mjaft klienta.Eshte edhe ME MUNDESI BANIMI NE KATIN E DYT.
çmimi është i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim