MOBILSHOP

Shitet nga: BARBAROS BOLUKBASI 21 Dhj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Malli, Inventari (raftet-dollapat) per veprimtari Mobil Shop.

QMIMET:
Inventar te perdorur vetem 1 vit: 700Euro
Reklama me reflektora: 100Euro
Malli: 500Euro
Sistemi i kamerave dhe alarmit (nese aktivizohet te thir ne telefon). = 700Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim