Mallin komplet me rafte per butik islam

Shitet nga: xhevdet 17 Mar 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes komplet mallin per butik islam, malli asht i ri me tiketa nga Stambolli dhe Bursa, i kam edhe raftat
- mantilla
-fustana
-kompleta
-funda
-tonika
e shumcka tjeter

ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim