Niveli A1 gjuh gjermane

Shitet nga: Fatmir 17 Qer 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes te gjitha materjalet qe nevojiten per pergaditjen e nxenesve per provimin a1 per bashkim familjar austri dhe gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim