PERKTHIME,PENSIONE,STUDIME JASHT VENDI ,etj....

Shitet nga: Florim Gashi 25 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
-Përkthime në të gjitha gjuhët
-Rregullojm dokumentacinin për pensione në shtetet Gjermano- folëse,
-Ndihmojm në aplikimin për studime në Austri
- PunëJuridike (Gjermani,Austri,Zvicer)etj.tel +37744277459 ,+38649277459
e.mail. flori.g165@gmail.com
rr,Luan Haradinaj,në afersi të pallatit të rinis dhe Stacionit të policis-92

Prishtinë,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim