Rafte Arka Kumore Frigorifera etj.

Shitet nga: faruki 05 Maj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet komplet inventari per supermarket deri ne 1000m2 Rafta te murit 100 metra gjatesi. Rafta te mesit 200 metra gjatesi. Raftat jane prodhim te merxhanit te kualitetit dhe trashesise optimale. Frigorifer horizontal me ftohje2X2.4m+1x3.6m Tavoline per sherbim 3.cope. 3 Arka trak si dhe gjera te tjera komplet per fillim te veprimtarise afariste jane edhe Rafte te Tekstillit,per kepuce dhe te tjera. per nje Market deri ne1000m2. etj.

Per info 049 129 127 apo Viber +386 49 129 127

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim