Receptura per prodhimin e antifrizit dhe shamponit

Shitet nga: shkelqim 08 Qer 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes recepturat per prodhimin e antifrizit ( g11 dhe g 12 ) dhe te shamponit per xhama per dimër dhe verë , mundësi ndërrimi tel 049 709 709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim