SHES BIZNESIN SALLON ONDULLIMI / FRIZERE

Shitet nga: JETON 12 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES BIZNESIN E PERPUNUAR, SALLON ONDULLIMI - FRIZRRE.

SHITET KOMPLET me të gjitha PAJISJET E DUHURA dhe të REJA të KUALITETIT të LARTE.!!!

SALLONI GJINDET në QENDER të QYTETIT.!!!

QMIMI i BIZNESIT : 10.000.- € ( i DISKUTUESHEM).!!!

QIRAJA MUJORE : 350.- €


Per mabshume INFORMATA si dhe për TA VIZITUAR SALLONIN, na KONTAKTONI përmes TELEFONIT në CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 048 - 844 327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim