SHITET BIZNESI I KOZMETIKES PROFESIONALE

Shitet nga: Atifa Birtek 22 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Beauty Salon dhe Kurset kozmetike profesionale
Shitet I gjithe interieri (aparatura me paisjet dhe materialin hargjues e kategorise se larte te kozmetikes profesionale). Mund te qendroni ne lokacionin e njejte, qirane e njejte si dhe stafin e njejte (nese jeni te interesuar). Lokali ka 10 kabina, secila nga to ka mjetet profesionale te deges se vet. Ne qofte se nuk posedoni diplome ne kete drejtim atehere ju mund t’i ndjekni kurset tona dhe te paiseni me nje diplome .
Numri I telefonit 044 44 22 40 / 049 53 66 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim