SHQIPERI 5 KM NGA TIRANA RESORT,PISHINA,CLUB,RE..

Shitet nga: dhuri 09 Pri 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET ose KERKOHET ORTAK (AKSIONER) per nje KOMPLEKS, qe ndodhet ne rrugen e Elbasanit 5 km nga Tirana,2 km nga TEG. Ka nje siperfaqe prej 7513 M2 Truall,HOTEL,BAR,RESTORANT te mobiluar sipas stilit modern, Tre Salla te ndryshme,DY PISHINA , Lulishte e Dekoruar dhe Arredim per 120 vende.Parkim per 200 automjete.Guzhine me te gjitha paisjet,Clab veror per 1000 persona.Siperfaqe te ndertuara ne total rreth 6200. m2. NE PUNE (funksionon).SHITET 1.6 milion Euro,ose kerkohet ORTAK. Tel 00355 68 40 44 520

Ose vizitoni faqen per te pare resortin. https://www.facebook.com/merlinpark14?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim