SHQIPERI ,Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 1..

Shitet nga: dhuri 09 Pri 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Komuna: Prishtinë
AUTOSTRADE, perballe CITY PARK 200 ml me larte ne drejtim te Vores midis rruges dytesore dhe autostrades shitet truall 1000 m2.Ndertuar mbi TE Zyre dy Kateshe 80 M2,Vendroje,Banjo,e Shtruar e Rrethuar ,Zone intensive per Biznes SHITET 270.OOO Euro tel.-068 40 44 520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim