SUPERBAST KOMPANIJA ME E RE E BASTOREVE NE KOSOVE

Shitet nga: gapi 23 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SUPERBAST KOMPANIJA ME RE E BASTEVE NE KOSOVE KERKON AGJENTE TE RINJE PER BASHKPUNIM PER HAPJEN E BASTOREVE TE REJA NE TE GJITHA QYTETET DHE FSHATRAT E KOSOVES, SI DHE NETE GJITHA SHTETET E EVROPES.
TE INTERESUARIT LE TE THERRASIN NE .
TELEFONI PER INFORMIM: 044-80 70 40..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim