Shes Biznesin Fotokopje

Shitet nga: liridon 29 Jan 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Biznesi Fotokopje

Biznesi gjindet ne lagjen Kalabria(Emshir) afer universitetit privat UBT dhe Evolucioni

Biznesi ka te gjitha paisjet e nevojshme dhe eshte 50m2:

1 Printer B&W
1 Printer Color
1 Plloter HP Designjet 510(A0,A1,A2)
2 Pc per klienta
1 Pc ne shank
3 Shanka
1 raft i xhamit
1 raft per libra
3 rafta per mall
1 raft per hamera A0,A1,A2
Dhe shum paisje tiera te nevojshme

Arsyja e shitjes se biznesit eshte angazhimet tjera personale
Pres bleres serioz
Liridoni
049/631/222

Ps: Nuk ka konkurenc afer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim