Shes ose leshoj me qera market

Shitet nga: Mersime Ademi 23 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh ose leshoj me qera market 100m2 plus magazin 4m me 3m dhe pjes e veqant per friza dhe frigorifera. Marketi gjindet ne tregun e gjelbert Prishtin afer televizionit RTK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim