Shes portalin online per sport

Shitet nga: Portali 06 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes biznesin portal sportiv.

Portali eshte i krijuar vecanerisht per sport dhe sherben si mjet i informimit per lajme sportive
Portali permban certifikaten e biznesit dhe eshte i regjistruar
Poashtu ne cmim hyn edhe fan page e portalitNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim