Shitet Biznesi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TiSign 21 Dhj 02:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kompania TiSign distributore e vetme per Kosove e firmes Fruit of the Loom. E specializuar ne shtyp te maicave, duksave, gotave etj. TiSign ka funksionuar suksesshem per 4 vite ne Albi Mall dhe ka krijuar rrjet te madh te klienteve. Ne shitje jane komplet paisjet e duhura per fillim te menjehershem te punes si dhe nje numer i konsiderueshem i maicave te shtypura si dhe bllanko sa per fillim te punes. Perpos paisjeve materialit per shtyp si dhe maicave e duksave ekzistues, bleresi gjithashtu perfiton trajnim ne perdorim te paisjeve si dhe furnizim te vazhdueshem me maicat e firmes Fruit of the Loom me cmim te shumices. Ne cmim perfshihen edhe raftet, banaku, mabajtese te ndryshme varese etj. Gjithashtu edhe FB faqja https://www.facebook.com/tishirt.prishtina Cmimi i ofruar eshte gjysma e cmimit real sa kane kushtuar te gjitha. Per detaje tjera kontaktoni ne tel ose email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim