Shitet Biznisi Sabaja Dr's Beer House

Shitet nga: Genc 15 Maj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Sabaja Dr's Beer House.

Lokali ka hapesire afro 250m2 + 120 m2 terasa dhe posedon gjithe inventarin e nevojshem per operim. I gjithe lokali eshte renovuar para me pak se nje vit .

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne ne: 049 700 407 dhe 049 757 577 ose mund ta vizitoni lokalin cdo dite prej ores 08:00 deri 23:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim