Shitet biznesi (byzhtria)

Shitet nga: Naim 17 Pri 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet byzhuteria & parfumeria ERTA gjendet te sheshi BIll Kllinton me invertar te ri dhe mall. Per me shum informata na kontaktoni ne nr e telefonit (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim