Shitet biznesi i nje lokali tek kafet e vogla

Shitet nga: Lokal ne shitje 26 Tet 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi. Lokali gjendet tek kafet e vogla prishtine. Eshte i hapur dhe ka pune mjaft mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim