Shitet biznesi per marketing dhe reklama

Shitet nga: Reklama 28 Jan 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi i cili eshte aktiv duke punuar, ka kontrata aktive dhe ne te kaluaren ka kontrata te arkivuara te cilat mund te perdoren ne tenderime te ndryshme ne disa lemi.

Ka kontrata me institucione shteterore dhe private.

Lemia kryesore e biznesit jane reklamat, reklamat e jashtme 3D dhe shum e shum lloje te tjera te reklamave te ndryshme.

Posedojme shum mostra te puneve qe mund te prezentohen dhe shum e shum fakte te klienteve per te cilet kemi punuar.

Eshte biznes me kapacitet shum te madh, vetem varet se deri ku deshiron me mberri.

Biznesi posedon maqina dhe te gjitha jane funksionale, sipas marreveshjes mund te shitet edhe pa maqina vetem emri i biznesit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim