Shperndarje , reklama , broshura , fletushka

Shitet nga: Reklamë 22 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo broshurave të dizajneve dhe madhësive të ndryshme nëpër të gjitha lagjet e Prishtines .
Kemi përvojë të gjatë në këtë aktvitet e cila rezulton në precizitet dhe efikasitet të lartë .
Për më shumë informata na kontaktoni në :

049-41-61-75 dhe 049-25-40-50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim