Shpi Durres 31000 euro me dokumenta

Shitet nga: gersi 12 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Prishtinë
durres, sapo kalon kavalishencen dhe merr rrugen dytesore ne drejtim te golemit, direkt pas karburant kastratit, 30-metra nga deti

shitet apartament 62m/2 - me hipotek

kati-4, -orjerntimi nga lindja

-31.000-euro ose 500 m/2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim