URGJENT Biznesi i perpunuar (qebaptore dhe kafen..

Shitet nga: besart 24 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi i perpunuar funksional tash e dy vite qebaptore dhe kafene.Biznesi ka disa kontrata per furnizim me ushqim qe sipas deshires dhe marreveshjes mund te vazhdohen,gjendet ne rrugen kryesore ne dardani.Presim bleres serioz .
Keto jane disa nga paisjet qe posedon lokali:
Skare profesionale me plin
Shporet profesional per zierje dhe pjekje me plin
Vitrine per ekspozimin e gjellerave
Banak
6 komplete tavolina per brenda lokalit
Terase perafersisht 25 m2 me 4 komplete tavolina
Grill profesional me qymyr per pjekjen e pulave
Frigorifer vertikal per pije
Tv 32 inch
Mikrovale
Tavolina pune si dhe shume paisje percjellse...per me teper mund te shihni lokalin ne prishtine.

Mundesi nderrimi me veture golf , passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim