aktiviteti vello per shitje dhe me qera

Shitet nga: vello 30 Maj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes aktivitetin vello per shitje dhe me qera
Me mundsi te medha fitimprurese - mund te shfrytezohet edhe si ndermjetesim te vellove me qera pasiqe ka kerkesa shume te medha. Aktiviteti vello me qera dhe per shitje ka 9 cop vello qe shiten ne total me qmim shum te volitshum total 450 euro Pra perfshihet faqja ne facebook dhe 9 cop vello (mundesi nderrimi)

shiko ne facebook faqen

https://www.facebook.com/vellomeqeraprishtina/

tel viber 045 204 208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim